RV Consult, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36566985
DIČ: 2021932330
IČ DPH: SK2021932330
Trebostovo 152, Košťany nad Turcom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trebostovo 152, Košťany nad Turcom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 30. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2005
Spisová značka: Sro/20511/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Varačka od 30. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť RV Consult, s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 22 % na 11,1 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 101,4 tis. €.

101,4 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
111,7 tis. €
Aktíva
55,2 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 9,4 tis., 2021 11,3 tis., 2022 8,0 tis., 2023 14,3 tis., 2024 11,1 tis.20209,4 tis.202111,3 tis.20228,0 tis.202314,3 tis.202411,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 93,4 tis., 2021 61,1 tis., 2022 100,6 tis., 2023 108,1 tis., 2024 101,4 tis.202093,4 tis.202161,1 tis.2022100,6 tis.2023108,1 tis.2024101,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 101,4 tis. € 11,1 tis. €
2023 108,1 tis. € 14,3 tis. €
2022 100,6 tis. € 8,0 tis. €
2021 61,1 tis. € 11,3 tis. €
2020 93,4 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie55,2 tis. €
  • Záväzky56,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RV Consult, s.r.o. v konkurze?

RV Consult, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RV Consult, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala RV Consult, s.r.o. tržby 101,4 tis. €.

Je firma RV Consult, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 RV Consult, s.r.o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je RV Consult, s.r.o. platiteľom DPH?

RV Consult, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RV Consult, s.r.o. sídli?

RV Consult, s.r.o. má sídlo na adrese Trebostovo 152, Košťany nad Turcom, 038 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026