KANCPAPIER, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36564931
DIČ: 2021898923
IČ DPH: SK2021898923
Dopravná 2, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dopravná 2, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 16. 10. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 11. 2004
Spisová značka: Sro/15302/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti); sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Kráľová od 16. 10. 2004
    konateľspoločník
  • Dezider Kováčik od 16. 10. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KANCPAPIER, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 15,8 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 717,0 tis. €.

717,0 tis. €
Tržby
15,8 tis. €
Strata
717,8 tis. €
Celkové výnosy
310,7 tis. €
Aktíva
155,1 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,9 tis., 2022 31,0 tis., 2023 11,2 tis., 2024 5,1 tis., 2025 −15,8 tis.202111,9 tis.202231,0 tis.202311,2 tis.20245,1 tis.2025−15,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 604,9 tis., 2022 756,7 tis., 2023 794,0 tis., 2024 766,5 tis., 2025 717,0 tis.2021604,9 tis.2022756,7 tis.2023794,0 tis.2024766,5 tis.2025717,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 717,0 tis. € -15,8 tis. €
2024 766,5 tis. € 5,1 tis. €
2023 794,0 tis. € 11,2 tis. €
2022 756,7 tis. € 31,0 tis. €
2021 604,9 tis. € 11,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok168,8 tis. €
  • Zásoby61,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,9 tis. €
  • Finančné účty60,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy4,9 tis. €
  • Fondy zo zisku710 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov158,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-15,8 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky126,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KANCPAPIER, s.r.o. v konkurze?

KANCPAPIER, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KANCPAPIER, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KANCPAPIER, s.r.o. tržby 717,0 tis. €.

Je firma KANCPAPIER, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KANCPAPIER, s.r.o. vykázala stratu 15,8 tis. €.

Je KANCPAPIER, s.r.o. platiteľom DPH?

KANCPAPIER, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KANCPAPIER, s.r.o. sídli?

KANCPAPIER, s.r.o. má sídlo na adrese Dopravná 2, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026