Hotel Nitra, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36563242
DIČ: 2021867749
IČ DPH: SK2021867749
Novozámocká 214, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novozámocká 214, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 24. 8. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2007
Spisová značka: Sro/15113/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Mesároš od 30. 3. 2007
    konateľ
  • Marián Lukáčik od 30. 3. 2007
    konateľ
  • Invest Development s.r.o. od 28. 9. 2022
    spoločník
  • MAVART, s.r.o. od 28. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hotel Nitra, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 1,4 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 190,6 tis. €.

190,6 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
190,9 tis. €
Celkové výnosy
835,4 tis. €
Aktíva
825,7 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
35,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 94, 2023 51,9 tis., 2024 9,4 tis., 2025 1,4 tis.20213,1 tis.202294202351,9 tis.20249,4 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,1 tis., 2022 434,9 tis., 2023 387,0 tis., 2024 254,8 tis., 2025 190,6 tis.2021257,1 tis.2022434,9 tis.2023387,0 tis.2024254,8 tis.2025190,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 190,6 tis. € 1,4 tis. €
2024 254,8 tis. € 9,4 tis. €
2023 387,0 tis. € 51,9 tis. €
2022 434,9 tis. € 94 €
2021 257,1 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok695,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,1 tis. €
  • Finančné účty110,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku83,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov634,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky902 €
  • Krátkodobé záväzky8,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hotel Nitra, s.r.o. v konkurze?

Hotel Nitra, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hotel Nitra, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hotel Nitra, s.r.o. tržby 190,6 tis. €.

Je firma Hotel Nitra, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hotel Nitra, s.r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je Hotel Nitra, s.r.o. platiteľom DPH?

Hotel Nitra, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hotel Nitra, s.r.o. sídli?

Hotel Nitra, s.r.o. má sídlo na adrese Novozámocká 214, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026