SITI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36559199
DIČ: 2021821318
IČ DPH: SK2021821318
Komoča 231, Komoča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komoča 231, Komoča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 20. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/14662/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja ďalším prevádzkovateľom živností - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; prenájom a požičiavanie vecí hnuteľných v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Silvia Lukácsová od 20. 4. 2004
    konateľspoločník
  • Tibor Lukács od 20. 4. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SITI s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 71 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 281,1 tis. €.

281,1 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
282,9 tis. €
Celkové výnosy
125,0 tis. €
Aktíva
70,5 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
39,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −29,7 tis., 2022 5,5 tis., 2023 3,5 tis., 2024 7,9 tis., 2025 13,5 tis.2021−29,7 tis.20225,5 tis.20233,5 tis.20247,9 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 171,4 tis., 2022 242,8 tis., 2023 306,5 tis., 2024 296,7 tis., 2025 281,1 tis.2021171,4 tis.2022242,8 tis.2023306,5 tis.2024296,7 tis.2025281,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 281,1 tis. € 13,5 tis. €
2024 296,7 tis. € 7,9 tis. €
2023 306,5 tis. € 3,5 tis. €
2022 242,8 tis. € 5,5 tis. €
2021 171,4 tis. € -29,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,5 tis. €
  • Zásoby6,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky41,7 tis. €
  • Finančné účty31,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,3 tis. €
  • Bankové úvery25,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SITI s.r.o. v konkurze?

SITI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SITI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SITI s.r.o. tržby 281,1 tis. €.

Je firma SITI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SITI s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je SITI s.r.o. platiteľom DPH?

SITI s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SITI s.r.o. sídli?

SITI s.r.o. má sídlo na adrese Komoča 231, Komoča, 941 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026