PROKA SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36558788
DIČ: 2021826499
IČ DPH: SK2021826499
Mojzesovo 157, Mojzesovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojzesovo 157, Mojzesovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.62
Dátum vzniku: 2. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/14615/N
Predmet podnikania (výber): mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Zlatinský od 15. 8. 2008
    konateľspoločník
  • Štefan Hancko od 2. 4. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROKA SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 11,4 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 380,7 tis. €.

380,7 tis. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
578,6 tis. €
Celkové výnosy
223,5 tis. €
Aktíva
103,7 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
−42,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 8,4 tis., 2023 3,4 tis., 2024 8,1 tis., 2025 11,4 tis.20215,4 tis.20228,4 tis.20233,4 tis.20248,1 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 691,2 tis., 2022 697,8 tis., 2023 826,5 tis., 2024 516,3 tis., 2025 380,7 tis.2021691,2 tis.2022697,8 tis.2023826,5 tis.2024516,3 tis.2025380,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 380,7 tis. € 11,4 tis. €
2024 516,3 tis. € 8,1 tis. €
2023 826,5 tis. € 3,4 tis. €
2022 697,8 tis. € 8,4 tis. €
2021 691,2 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok59,6 tis. €
  • Zásoby969 €
  • Krátkodobé pohľadávky58,3 tis. €
  • Finančné účty104,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov85,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky46,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky73,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROKA SK, s.r.o. v konkurze?

PROKA SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROKA SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROKA SK, s.r.o. tržby 380,7 tis. €.

Je firma PROKA SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROKA SK, s.r.o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je PROKA SK, s.r.o. platiteľom DPH?

PROKA SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROKA SK, s.r.o. sídli?

PROKA SK, s.r.o. má sídlo na adrese Mojzesovo 157, Mojzesovo, 941 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026