ALIVISION s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36557609
DIČ: 2021813167
Športová 600/43, Andovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Športová 600/43, Andovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 4. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/14488/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Alena Ženčárová od 17. 4. 2015
    konateľspoločník
  • Pavol Ženčár od 5. 4. 2024
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALIVISION s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 94 % na 14,8 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 81,6 tis. €.

81,6 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
81,6 tis. €
Celkové výnosy
277,9 tis. €
Aktíva
169,0 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
71,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,7 tis., 2022 15,2 tis., 2023 15,8 tis., 2024 7,6 tis., 2025 14,8 tis.202116,7 tis.202215,2 tis.202315,8 tis.20247,6 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,0 tis., 2022 92,5 tis., 2023 101,2 tis., 2024 116,1 tis., 2025 81,6 tis.202199,0 tis.202292,5 tis.2023101,2 tis.2024116,1 tis.202581,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 81,6 tis. € 14,8 tis. €
2024 116,1 tis. € 7,6 tis. €
2023 101,2 tis. € 15,8 tis. €
2022 92,5 tis. € 15,2 tis. €
2021 99,0 tis. € 16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok119,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,8 tis. €
  • Finančné účty99,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov147,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,7 tis. €
  • Bankové úvery85,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALIVISION s.r.o. v konkurze?

ALIVISION s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALIVISION s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALIVISION s.r.o. tržby 81,6 tis. €.

Je firma ALIVISION s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALIVISION s.r.o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Kde firma ALIVISION s.r.o. sídli?

ALIVISION s.r.o. má sídlo na adrese Športová 600/43, Andovce, 941 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026