INJEKT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36556157
DIČ: 2021781465
IČ DPH: SK2021781465
Pri Mlyne 250/8, Veľké Zálužie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Mlyne 250/8, Veľké Zálužie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.61
Dátum vzniku: 7. 1. 2004
Základné imanie: 8,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2004
Spisová značka: Sro/14309/N
Predmet podnikania (výber): výroba výrobkov z betónu a umelého kameňa; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Kalis od 7. 1. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INJEKT, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 71 % na 12,2 tis. € a tržby jej klesli o 88 % na 2,0 tis. €.

2,0 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Strata
35,6 tis. €
Aktíva
34,5 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,3 tis., 2022 38,0 tis., 2023 −10,7 tis., 2024 −42,8 tis., 2025 −12,2 tis.202129,3 tis.202238,0 tis.2023−10,7 tis.2024−42,8 tis.2025−12,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,0 tis., 2022 91,8 tis., 2023 43,7 tis., 2024 16,5 tis., 2025 2,0 tis.202185,0 tis.202291,8 tis.202343,7 tis.202416,5 tis.20252,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 tis. € -12,2 tis. €
2024 16,5 tis. € -42,8 tis. €
2023 43,7 tis. € -10,7 tis. €
2022 91,8 tis. € 38,0 tis. €
2021 85,0 tis. € 29,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,5 tis. €
  • Záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INJEKT, s.r.o. v konkurze?

INJEKT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INJEKT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INJEKT, s.r.o. tržby 2,0 tis. €.

Je firma INJEKT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INJEKT, s.r.o. vykázala stratu 12,2 tis. €.

Je INJEKT, s.r.o. platiteľom DPH?

INJEKT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INJEKT, s.r.o. sídli?

INJEKT, s.r.o. má sídlo na adrese Pri Mlyne 250/8, Veľké Zálužie, 951 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026