Celtima SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36553115
DIČ: 2021317980
IČ DPH: SK2021317980
Nitrianska 37, Komjatice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska 37, Komjatice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 30. 6. 2003
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2004
Spisová značka: Sro/13927/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod v rozsahu voľných živností/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod v rozsahu voľných živností/; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Kulasiak od 27. 4. 2012
    konateľspoločník
  • Milan Majerčík od 23. 11. 2012
    konateľspoločník
  • Peter Kulasiak od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Celtima SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 65,2 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 861,3 tis. €.

861,3 tis. €
Tržby
65,2 tis. €
Zisk
894,6 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
866,4 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
38,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,7 tis., 2022 121,4 tis., 2023 96,8 tis., 2024 75,6 tis., 2025 65,2 tis.202128,7 tis.2022121,4 tis.202396,8 tis.202475,6 tis.202565,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 570,4 tis., 2022 765,8 tis., 2023 831,3 tis., 2024 1,3 mil., 2025 861,3 tis.2021570,4 tis.2022765,8 tis.2023831,3 tis.20241,3 mil.2025861,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 861,3 tis. € 65,2 tis. €
2024 1,3 mil. € 75,6 tis. €
2023 831,3 tis. € 96,8 tis. €
2022 765,8 tis. € 121,4 tis. €
2021 570,4 tis. € 28,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok574,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky556,4 tis. €
  • Finančné účty74,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov784,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,2 tis. €
  • Rezervy6,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky625 €
  • Krátkodobé záväzky140,8 tis. €
  • Bankové úvery190,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Celtima SK, s.r.o. v konkurze?

Celtima SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Celtima SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Celtima SK, s.r.o. tržby 861,3 tis. €.

Je firma Celtima SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Celtima SK, s.r.o. dosiahla zisk 65,2 tis. €.

Je Celtima SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Celtima SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Celtima SK, s.r.o. sídli?

Celtima SK, s.r.o. má sídlo na adrese Nitrianska 37, Komjatice, 941 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026