MENERT - Biotech s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36552488
DIČ: 2020191349
IČ DPH: SK2020191349
Hlboká 3, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlboká 3, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 16. 5. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2003
Spisová značka: Sro/16326/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod), v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marta Wöllnerová od 9. 7. 2022
    konateľ
  • Ing. Miroslav Wöllner od 9. 7. 2022
    konateľ
  • MENERT spol. s r.o. od 14. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MENERT - Biotech s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 589 % na 66,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 456,8 tis. €.

456,8 tis. €
Tržby
66,0 tis. €
Zisk
455,3 tis. €
Celkové výnosy
370,7 tis. €
Aktíva
308,6 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
31,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,1 tis., 2022 10,7 tis., 2023 5,5 tis., 2024 9,6 tis., 2025 66,0 tis.202111,1 tis.202210,7 tis.20235,5 tis.20249,6 tis.202566,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 485,3 tis., 2022 319,4 tis., 2023 472,4 tis., 2024 483,2 tis., 2025 456,8 tis.2021485,3 tis.2022319,4 tis.2023472,4 tis.2024483,2 tis.2025456,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 456,8 tis. € 66,0 tis. €
2024 483,2 tis. € 9,6 tis. €
2023 472,4 tis. € 5,5 tis. €
2022 319,4 tis. € 10,7 tis. €
2021 485,3 tis. € 11,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok137,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky139,1 tis. €
  • Finančné účty92,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy31,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov203,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,0 tis. €
  • Rezervy944 €
  • Dlhodobé záväzky814 €
  • Krátkodobé záväzky60,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MENERT - Biotech s.r.o. v konkurze?

MENERT - Biotech s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MENERT - Biotech s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MENERT - Biotech s.r.o. tržby 456,8 tis. €.

Je firma MENERT - Biotech s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MENERT - Biotech s.r.o. dosiahla zisk 66,0 tis. €.

Je MENERT - Biotech s.r.o. platiteľom DPH?

MENERT - Biotech s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MENERT - Biotech s.r.o. sídli?

MENERT - Biotech s.r.o. má sídlo na adrese Hlboká 3, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026