PERFEKT - SH, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36551953
DIČ: 2021719469
IČ DPH: SK2021719469
Hliníková 45, Vráble

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hliníková 45, Vráble Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba chemikálií a chemických produktov 20.41
Dátum vzniku: 24. 3. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/13774/N
Predmet podnikania (výber): výroba a predaj čistiacich prostriedkov; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Horváth od 12. 8. 2026
    konateľ
  • Ing. Róbert Strieška od 11. 8. 2026
    konateľspoločník
  • Ing. Pavel Horváth od 12. 4. 2022
    spoločník
  • Viera Striešková od 19. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PERFEKT - SH, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 42,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 899,6 tis. €.

899,6 tis. €
Tržby
42,5 tis. €
Zisk
909,7 tis. €
Celkové výnosy
305,8 tis. €
Aktíva
251,3 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
30,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,6 tis., 2022 26,4 tis., 2023 51,8 tis., 2024 65,4 tis., 2025 42,5 tis.202166,6 tis.202226,4 tis.202351,8 tis.202465,4 tis.202542,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 785,4 tis., 2022 836,9 tis., 2023 908,6 tis., 2024 960,6 tis., 2025 899,6 tis.2021785,4 tis.2022836,9 tis.2023908,6 tis.2024960,6 tis.2025899,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 800,0 tis., 2022 852,5 tis., 2023 925,0 tis., 2024 984,6 tis., 2025 909,7 tis.2021800,0 tis.2022852,5 tis.2023925,0 tis.2024984,6 tis.2025909,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 17,9 tis., 2022 7,3 tis., 2023 14,3 tis., 2024 18,0 tis., 2025 11,7 tis.202117,9 tis.20227,3 tis.202314,3 tis.202418,0 tis.202511,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 899,6 tis. € 42,5 tis. €
2024 960,6 tis. € 65,4 tis. €
2023 908,6 tis. € 51,8 tis. €
2022 836,9 tis. € 26,4 tis. €
2021 785,4 tis. € 66,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,1 tis. €
  • Zásoby148,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,6 tis. €
  • Finančné účty66,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov201,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky504 €
  • Krátkodobé záväzky54,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PERFEKT - SH, s.r.o. v konkurze?

PERFEKT - SH, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PERFEKT - SH, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PERFEKT - SH, s.r.o. tržby 899,6 tis. €.

Je firma PERFEKT - SH, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PERFEKT - SH, s.r.o. dosiahla zisk 42,5 tis. €.

Je PERFEKT - SH, s.r.o. platiteľom DPH?

PERFEKT - SH, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PERFEKT - SH, s.r.o. sídli?

PERFEKT - SH, s.r.o. má sídlo na adrese Hliníková 45, Vráble, 952 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026