WOODSIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36551082
DIČ: 2020147250
IČ DPH: SK2020147250
Babindol 11, Babindol

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Babindol 11, Babindol Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 22. 1. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2003
Spisová značka: Sro/13665/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Jančovič od 22. 1. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WOODSIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 27,8 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 141,8 tis. €.

141,8 tis. €
Tržby
27,8 tis. €
Zisk
204,5 tis. €
Celkové výnosy
356,0 tis. €
Aktíva
317,9 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
34,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 56,5 tis., 2023 47,7 tis., 2024 30,5 tis., 2025 27,8 tis.20211,2 tis.202256,5 tis.202347,7 tis.202430,5 tis.202527,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,2 tis., 2022 480,5 tis., 2023 390,2 tis., 2024 224,7 tis., 2025 141,8 tis.2021156,2 tis.2022480,5 tis.2023390,2 tis.2024224,7 tis.2025141,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,8 tis. € 27,8 tis. €
2024 224,7 tis. € 30,5 tis. €
2023 390,2 tis. € 47,7 tis. €
2022 480,5 tis. € 56,5 tis. €
2021 156,2 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky243,5 tis. €
  • Finančné účty14,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie62,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov220,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WOODSIA, s.r.o. v konkurze?

WOODSIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WOODSIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WOODSIA, s.r.o. tržby 141,8 tis. €.

Je firma WOODSIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WOODSIA, s.r.o. dosiahla zisk 27,8 tis. €.

Je WOODSIA, s.r.o. platiteľom DPH?

WOODSIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WOODSIA, s.r.o. sídli?

WOODSIA, s.r.o. má sídlo na adrese Babindol 11, Babindol, 951 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026