MedGene s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36550931
DIČ: 2020138857
IČ DPH: SK2020138857
Ondrejovova 971/30, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ondrejovova 971/30, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.91
Dátum vzniku: 8. 1. 2003
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2003
Spisová značka: Sro/42137/B
Predmet podnikania (výber): prevádzanie zemných prác; maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej činnosti; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Martin Gencik od 10. 9. 2018
    konateľspoločník
  • Želmíra Genčíková od 23. 3. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MedGene s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 199 % na 104,5 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 447,3 tis. €.

447,3 tis. €
Tržby
104,5 tis. €
Zisk
451,8 tis. €
Celkové výnosy
613,9 tis. €
Aktíva
420,8 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
84,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 115,9 tis., 2022 63,2 tis., 2023 132,8 tis., 2024 34,9 tis., 2025 104,5 tis.2021115,9 tis.202263,2 tis.2023132,8 tis.202434,9 tis.2025104,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 438,5 tis., 2022 334,4 tis., 2023 431,2 tis., 2024 362,7 tis., 2025 447,3 tis.2021438,5 tis.2022334,4 tis.2023431,2 tis.2024362,7 tis.2025447,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 447,3 tis. € 104,5 tis. €
2024 362,7 tis. € 34,9 tis. €
2023 431,2 tis. € 132,8 tis. €
2022 334,4 tis. € 63,2 tis. €
2021 438,5 tis. € 115,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie420,8 tis. €
  • Záväzky193,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MedGene s. r. o. v konkurze?

MedGene s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MedGene s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MedGene s. r. o. tržby 447,3 tis. €.

Je firma MedGene s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MedGene s. r. o. dosiahla zisk 104,5 tis. €.

Je MedGene s. r. o. platiteľom DPH?

MedGene s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MedGene s. r. o. sídli?

MedGene s. r. o. má sídlo na adrese Ondrejovova 971/30, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026