Axalnet, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36549096
DIČ: 2020138659
IČ DPH: SK2020138659
Škultétyho 4720/2A, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Škultétyho 4720/2A, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.42
Dátum vzniku: 26. 8. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2002
Spisová značka: Sro/13433/N
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj výpočtovej techniky; poskytovanie datových služieb - internetova čitáreň; poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Peter od 20. 3. 2014
    konateľ
  • Ján Mrva od 15. 10. 2013
    konateľ
  • Sakura, s.r.o. od 24. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Axalnet, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 66 % na 14,7 tis. € a tržby jej ostali na 482,5 tis. €.

482,5 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
505,4 tis. €
Celkové výnosy
304,4 tis. €
Aktíva
111,2 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
16,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −21,7 tis., 2022 2,9 tis., 2023 10,8 tis., 2024 8,9 tis., 2025 14,7 tis.2021−21,7 tis.20222,9 tis.202310,8 tis.20248,9 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 443,2 tis., 2022 431,4 tis., 2023 462,4 tis., 2024 483,9 tis., 2025 482,5 tis.2021443,2 tis.2022431,4 tis.2023462,4 tis.2024483,9 tis.2025482,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 482,5 tis. € 14,7 tis. €
2024 483,9 tis. € 8,9 tis. €
2023 462,4 tis. € 10,8 tis. €
2022 431,4 tis. € 2,9 tis. €
2021 443,2 tis. € -21,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok136,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,5 tis. €
  • Zásoby32,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky94,1 tis. €
  • Finančné účty29,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy122,3 tis. €
  • Fondy zo zisku2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-35,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68 €
  • Krátkodobé záväzky93,1 tis. €
  • Bankové úvery65,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie34,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Axalnet, s.r.o. v konkurze?

Axalnet, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Axalnet, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Axalnet, s.r.o. tržby 482,5 tis. €.

Je firma Axalnet, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Axalnet, s.r.o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je Axalnet, s.r.o. platiteľom DPH?

Axalnet, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Axalnet, s.r.o. sídli?

Axalnet, s.r.o. má sídlo na adrese Škultétyho 4720/2A, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026