L.A.M. TRANS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36548839
DIČ: 2020191195
IČ DPH: SK2020191195
Dolné Saliby

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Saliby Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 5. 8. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 11. 2002
Spisová značka: Sro/16289/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Kukučka od 12. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L.A.M. TRANS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 43,0 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 543,4 tis. €.

543,4 tis. €
Tržby
43,0 tis. €
Zisk
551,6 tis. €
Celkové výnosy
551,6 tis. €
Aktíva
336,0 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
42,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,8 tis., 2022 25,0 tis., 2023 37,0 tis., 2024 90,6 tis., 2025 43,0 tis.2021−3,8 tis.202225,0 tis.202337,0 tis.202490,6 tis.202543,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,1 tis., 2022 195,9 tis., 2023 212,3 tis., 2024 437,7 tis., 2025 543,4 tis.2021156,1 tis.2022195,9 tis.2023212,3 tis.2024437,7 tis.2025543,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 543,4 tis. € 43,0 tis. €
2024 437,7 tis. € 90,6 tis. €
2023 212,3 tis. € 37,0 tis. €
2022 195,9 tis. € 25,0 tis. €
2021 156,1 tis. € -3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok181,6 tis. €
  • Zásoby27,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,8 tis. €
  • Finančné účty311,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy23,2 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov262,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,0 tis. €
  • Rezervy6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky29,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky118,6 tis. €
  • Bankové úvery61,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L.A.M. TRANS, s.r.o. v konkurze?

L.A.M. TRANS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L.A.M. TRANS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L.A.M. TRANS, s.r.o. tržby 543,4 tis. €.

Je firma L.A.M. TRANS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L.A.M. TRANS, s.r.o. dosiahla zisk 43,0 tis. €.

Je L.A.M. TRANS, s.r.o. platiteľom DPH?

L.A.M. TRANS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L.A.M. TRANS, s.r.o. sídli?

L.A.M. TRANS, s.r.o. má sídlo na adrese Dolné Saliby, 925 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026