SALS, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36548154
DIČ: 2020146678
IČ DPH: SK2020146678
Nám. A.Hlinku 438/38, Zlaté Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. A.Hlinku 438/38, Zlaté Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 20. 6. 2002
Základné imanie: 364,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2002
Spisová značka: Sro/13322/N
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie činnosti v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slavomír Eliaš od 20. 6. 2002
    konateľspoločník
  • Ing. Lucia Mravíková od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť SALS, spol. s r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 583 % na 426,0 tis. € a tržby jej klesli o 71 % na 63,0 tis. €.

63,0 tis. €
Tržby
426,0 tis. €
Zisk
8,4 mil. €
Aktíva
5,0 mil. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 514,6 tis., 2021 476,6 tis., 2022 424,3 tis., 2023 62,3 tis., 2024 426,0 tis.2020514,6 tis.2021476,6 tis.2022424,3 tis.202362,3 tis.2024426,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 738,0 tis., 2021 176,5 tis., 2022 32,0 tis., 2023 215,8 tis., 2024 63,0 tis.2020738,0 tis.2021176,5 tis.202232,0 tis.2023215,8 tis.202463,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 63,0 tis. € 426,0 tis. €
2023 215,8 tis. € 62,3 tis. €
2022 32,0 tis. € 424,3 tis. €
2021 176,5 tis. € 476,6 tis. €
2020 738,0 tis. € 514,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie5,0 mil. €
  • Záväzky3,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SALS, spol. s r.o. v konkurze?

SALS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SALS, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala SALS, spol. s r.o. tržby 63,0 tis. €.

Je firma SALS, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 SALS, spol. s r.o. dosiahla zisk 426,0 tis. €.

Je SALS, spol. s r.o. platiteľom DPH?

SALS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SALS, spol. s r.o. sídli?

SALS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nám. A.Hlinku 438/38, Zlaté Moravce, 953 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026