ETOS NK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36548103
DIČ: 2020154125
IČ DPH: SK2020154125
Široká 13, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Široká 13, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 25. 6. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2002
Spisová značka: Sro/13317/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Holec od 2. 7. 2021
    konateľspoločník
  • Branislav Holec od 2. 7. 2021
    konateľspoločník
  • Rozália Holecová od 25. 6. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ETOS NK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 832 € a tržby jej klesli o 14 % na 192,3 tis. €.

192,3 tis. €
Tržby
832 €
Zisk
198,0 tis. €
Celkové výnosy
121,2 tis. €
Aktíva
47,0 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
42,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 8,3 tis., 2023 6,4 tis., 2024 1,2 tis., 2025 83220211,8 tis.20228,3 tis.20236,4 tis.20241,2 tis.2025832
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,2 tis., 2022 168,3 tis., 2023 212,9 tis., 2024 222,9 tis., 2025 192,3 tis.2021163,2 tis.2022168,3 tis.2023212,9 tis.2024222,9 tis.2025192,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 163,2 tis., 2022 169,2 tis., 2023 223,6 tis., 2024 224,7 tis., 2025 198,0 tis.2021163,2 tis.2022169,2 tis.2023223,6 tis.2024224,7 tis.2025198,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 525, 2022 2,5 tis., 2023 1,1 tis., 2024 960, 2025 960202152520222,5 tis.20231,1 tis.20249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 192,3 tis. € 832 €
2024 222,9 tis. € 1,2 tis. €
2023 212,9 tis. € 6,4 tis. €
2022 168,3 tis. € 8,3 tis. €
2021 163,2 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,8 tis. €
  • Zásoby105 €
  • Dlhodobé pohľadávky1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,0 tis. €
  • Finančné účty57,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie832 €
  • Dlhodobé záväzky5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,5 tis. €
  • Bankové úvery57,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ETOS NK, s.r.o. v konkurze?

ETOS NK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ETOS NK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ETOS NK, s.r.o. tržby 192,3 tis. €.

Je firma ETOS NK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ETOS NK, s.r.o. dosiahla zisk 832 €.

Je ETOS NK, s.r.o. platiteľom DPH?

ETOS NK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ETOS NK, s.r.o. sídli?

ETOS NK, s.r.o. má sídlo na adrese Široká 13, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026