STAVOMEX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36547506
DIČ: 2020154004
IČ DPH: SK2020154004
Farská 3, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Farská 3, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 13. 5. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2002
Spisová značka: Sro/13242/N
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Vilček od 13. 5. 2002
    konateľspoločník
  • Ján Vilček od 21. 10. 2022
    spoločník
  • Ľuboš Vilček od 21. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVOMEX, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 87,8 tis. €.

87,8 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
155,8 tis. €
Aktíva
122,6 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 12,4 tis., 2023 2,5 tis., 2024 13,1 tis., 2025 4,9 tis.20214,1 tis.202212,4 tis.20232,5 tis.202413,1 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,7 tis., 2022 150,4 tis., 2023 72,8 tis., 2024 247,6 tis., 2025 87,8 tis.202152,7 tis.2022150,4 tis.202372,8 tis.2024247,6 tis.202587,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,8 tis. € 4,9 tis. €
2024 247,6 tis. € 13,1 tis. €
2023 72,8 tis. € 2,5 tis. €
2022 150,4 tis. € 12,4 tis. €
2021 52,7 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie122,6 tis. €
  • Záväzky33,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVOMEX, s.r.o. v konkurze?

STAVOMEX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVOMEX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVOMEX, s.r.o. tržby 87,8 tis. €.

Je firma STAVOMEX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVOMEX, s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je STAVOMEX, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVOMEX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVOMEX, s.r.o. sídli?

STAVOMEX, s.r.o. má sídlo na adrese Farská 3, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026