DeZ spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36546071
DIČ: 2020157535
IČ DPH: SK2020157535
budova K - I, Kalná nad Hronom, časť Mochovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: budova K - I, Kalná nad Hronom, časť Mochovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 13. 2. 2002
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 7. 2002
Spisová značka: Sro/13077/N
Predmet podnikania (výber): projektovanie elektrických zariadení; maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kyzek od 3. 12. 2003
    konateľspoločník
  • Ing. Dušan Stožek od 14. 10. 2022
    spoločník
  • Ing. Juraj Štrba od 26. 7. 2023
    spoločník
  • Ing. Rudolf Kožík od 14. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DeZ spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 86 % na 1,6 mil. € a tržby jej narástli o 85 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
1,6 mil. €
Zisk
13,0 mil. €
Celkové výnosy
31,4 mil. €
Aktíva
2,5 mil. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
33,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 385,7 tis., 2022 374,2 tis., 2023 854,6 tis., 2024 882,4 tis., 2025 1,6 mil.2021385,7 tis.2022374,2 tis.2023854,6 tis.2024882,4 tis.20251,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 855,8 tis., 2023 2,3 mil., 2024 1,8 mil., 2025 3,3 mil.20211,3 mil.2022855,8 tis.20232,3 mil.20241,8 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € 1,6 mil. €
2024 1,8 mil. € 882,4 tis. €
2023 2,3 mil. € 854,6 tis. €
2022 855,8 tis. € 374,2 tis. €
2021 1,3 mil. € 385,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok348,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok9,8 mil. €
  • Zásoby540,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky96,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,1 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok4,0 mil. €
  • Finančné účty10,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie120,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku680 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov891,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,6 mil. €
  • Rezervy466,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DeZ spol. s r.o. v konkurze?

DeZ spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DeZ spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DeZ spol. s r.o. tržby 3,3 mil. €.

Je firma DeZ spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DeZ spol. s r.o. dosiahla zisk 1,6 mil. €.

Je DeZ spol. s r.o. platiteľom DPH?

DeZ spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DeZ spol. s r.o. sídli?

DeZ spol. s r.o. má sídlo na adrese budova K - I, Kalná nad Hronom, časť Mochovce, 935 39.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026