ZRAS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36539937
DIČ: 2020142069
IČ DPH: SK2020142069
Kmeťovo 56, Kmeťovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kmeťovo 56, Kmeťovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 30. 1. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2001
Spisová značka: Sro/12348/N
Predmet podnikania (výber): odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov v objektoch bez nebez…; montáž, oprava a údržba vyhradených elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov v objektoch bez nebezpečenstva vý…; výroba, inštalácia a oprava elektrických strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexej Sládeček od 30. 1. 2001
    konateľspoločník
  • Ing. Marek Rzemykowski od 17. 7. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZRAS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 664,1 tis. €.

664,1 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
664,9 tis. €
Celkové výnosy
303,2 tis. €
Aktíva
114,5 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
39,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,0 tis., 2022 −3,6 tis., 2023 43,8 tis., 2024 7,3 tis., 2025 3,2 tis.202121,0 tis.2022−3,6 tis.202343,8 tis.20247,3 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 694,1 tis., 2022 483,5 tis., 2023 777,4 tis., 2024 534,7 tis., 2025 664,1 tis.2021694,1 tis.2022483,5 tis.2023777,4 tis.2024534,7 tis.2025664,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 664,1 tis. € 3,2 tis. €
2024 534,7 tis. € 7,3 tis. €
2023 777,4 tis. € 43,8 tis. €
2022 483,5 tis. € -3,6 tis. €
2021 694,1 tis. € 21,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok54,9 tis. €
  • Zásoby84,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky155,6 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov103,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky186,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZRAS, s.r.o. v konkurze?

ZRAS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZRAS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZRAS, s.r.o. tržby 664,1 tis. €.

Je firma ZRAS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZRAS, s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je ZRAS, s.r.o. platiteľom DPH?

ZRAS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZRAS, s.r.o. sídli?

ZRAS, s.r.o. má sídlo na adrese Kmeťovo 56, Kmeťovo, 941 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026