POLAR PLUS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36539317
DIČ: 2020137988
IČ DPH: SK2020137988
Nám. M.R. Štefánika 2156/21, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. M.R. Štefánika 2156/21, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 23. 11. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2001
Spisová značka: Sro/12269/N
Predmet podnikania (výber): podnikateľské poradenstvo; sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnosti; veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Matejov od 23. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POLAR PLUS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 62,3 tis. € a tržby jej narástli o 144 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
62,3 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
92,3 tis. €
Aktíva
79,6 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
14,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 113,0 tis., 2022 29,2 tis., 2023 104,7 tis., 2024 66,2 tis., 2025 62,3 tis.2021113,0 tis.202229,2 tis.2023104,7 tis.202466,2 tis.202562,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 466,7 tis., 2022 547,4 tis., 2023 822,7 tis., 2024 445,2 tis., 2025 1,1 mil.2021466,7 tis.2022547,4 tis.2023822,7 tis.2024445,2 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 62,3 tis. €
2024 445,2 tis. € 66,2 tis. €
2023 822,7 tis. € 104,7 tis. €
2022 547,4 tis. € 29,2 tis. €
2021 466,7 tis. € 113,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 tis. €
  • Zásoby21 €
  • Dlhodobé pohľadávky100 €
  • Krátkodobé pohľadávky10,0 tis. €
  • Finančné účty78,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku5,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,3 tis. €
  • Rezervy315 €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POLAR PLUS, s.r.o. v konkurze?

POLAR PLUS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POLAR PLUS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POLAR PLUS, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma POLAR PLUS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POLAR PLUS, s.r.o. dosiahla zisk 62,3 tis. €.

Je POLAR PLUS, s.r.o. platiteľom DPH?

POLAR PLUS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POLAR PLUS, s.r.o. sídli?

POLAR PLUS, s.r.o. má sídlo na adrese Nám. M.R. Štefánika 2156/21, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026