P.A.D., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36532819
DIČ: 2020148394
IČ DPH: SK2020148394
Rázusovo nábrežie - HUMA 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rázusovo nábrežie - HUMA 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.22
Dátum vzniku: 4. 8. 1999
Základné imanie: 23,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 5. 2000
Spisová značka: Sro/44615/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností); kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností); sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexandra Taylor od 24. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Gerhát od 25. 8. 2022
    spoločník
  • Wiener Donauraum Länden und Ufer Betriebs - und Entwicklungsgesellschaft m.b.H. od 25. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.A.D., spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 631,5 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
631,5 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
937,7 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
68,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,2 tis., 2022 358,5 tis., 2023 361,5 tis., 2024 476,8 tis., 2025 631,5 tis.202149,2 tis.2022358,5 tis.2023361,5 tis.2024476,8 tis.2025631,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 323,4 tis., 2022 972,9 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,7 mil.2021323,4 tis.2022972,9 tis.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 631,5 tis. €
2024 1,4 mil. € 476,8 tis. €
2023 1,2 mil. € 361,5 tis. €
2022 972,9 tis. € 358,5 tis. €
2021 323,4 tis. € 49,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok215,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky10,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky374,6 tis. €
  • Finančné účty400,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie92,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie23,2 tis. €
  • Fondy zo zisku65,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov217,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie631,5 tis. €
  • Rezervy14,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky107,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie27,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.A.D., spol. s r.o. v konkurze?

P.A.D., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.A.D., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.A.D., spol. s r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma P.A.D., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.A.D., spol. s r.o. dosiahla zisk 631,5 tis. €.

Je P.A.D., spol. s r.o. platiteľom DPH?

P.A.D., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.A.D., spol. s r.o. sídli?

P.A.D., spol. s r.o. má sídlo na adrese Rázusovo nábrežie - HUMA 3, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026