MP - CHEM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36531677
DIČ: 2020190447
IČ DPH: SK2020190447
Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.75
Dátum vzniku: 27. 4. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 1999
Spisová značka: Sro/18091/N
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a na účely jeho predaja iným prevádzkovate…; - sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb; - skladovanie a uskladňovanie okrem verejných skladov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marta Kronková od 27. 4. 1999
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Kronka od 5. 4. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Alexandra Čulková od 12. 7. 2021
    prokurista
  • JUDr. Hana Sopko, LL.M. od 25. 9. 2010
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MP - CHEM, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 229 € a tržby jej klesli o 70 % na 385,5 tis. €.

385,5 tis. €
Tržby
229 €
Strata
387,8 tis. €
Celkové výnosy
585,9 tis. €
Aktíva
475,9 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,2 tis., 2022 −766,3 tis., 2023 3,4 tis., 2024 22,0 tis., 2025 −229202139,2 tis.2022−766,3 tis.20233,4 tis.202422,0 tis.2025−229
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,0 mil., 2024 1,3 mil., 2025 385,5 tis.20211,9 mil.20221,5 mil.20231,0 mil.20241,3 mil.2025385,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 385,5 tis. € -229 €
2024 1,3 mil. € 22,0 tis. €
2023 1,0 mil. € 3,4 tis. €
2022 1,5 mil. € -766,3 tis. €
2021 1,9 mil. € 39,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,2 tis. €
  • Finančné účty509,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy700,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-231,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-229 €
  • Rezervy350 €
  • Dlhodobé záväzky22 €
  • Krátkodobé záväzky107,8 tis. €
  • Bankové úvery1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MP - CHEM, s.r.o. v konkurze?

MP - CHEM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MP - CHEM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MP - CHEM, s.r.o. tržby 385,5 tis. €.

Je firma MP - CHEM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MP - CHEM, s.r.o. vykázala stratu 229 €.

Je MP - CHEM, s.r.o. platiteľom DPH?

MP - CHEM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MP - CHEM, s.r.o. sídli?

MP - CHEM, s.r.o. má sídlo na adrese Nitra.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026