ISTERSEED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36530727
DIČ: 2021468262
IČ DPH: SK2021468262
Búč 42, Búč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Búč 42, Búč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.21
Dátum vzniku: 11. 2. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 3. 2013
Spisová značka: Sro/11309/N
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov; - obchodná činnosť s komoditami v rozsahu voľnej živnosti-veľkoobchod, maloobchod; - služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ferenc Szabó od 26. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Lilla Szabó od 26. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Tünde Szabóová od 29. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. František Szabó od 6. 4. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ISTERSEED, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 146 % na 78,4 tis. €.

78,4 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
80,6 tis. €
Celkové výnosy
452,3 tis. €
Aktíva
375,6 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 6,7 tis., 2023 25,3 tis., 2024 3,2 tis., 2025 1,4 tis.20212,3 tis.20226,7 tis.202325,3 tis.20243,2 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 108,8 tis., 2022 19,8 tis., 2023 76,7 tis., 2024 31,9 tis., 2025 78,4 tis.2021108,8 tis.202219,8 tis.202376,7 tis.202431,9 tis.202578,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 78,4 tis. € 1,4 tis. €
2024 31,9 tis. € 3,2 tis. €
2023 76,7 tis. € 25,3 tis. €
2022 19,8 tis. € 6,7 tis. €
2021 108,8 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky242,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,2 tis. €
  • Finančné účty114,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov366,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41 €
  • Krátkodobé záväzky76,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ISTERSEED, s.r.o. v konkurze?

ISTERSEED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ISTERSEED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ISTERSEED, s.r.o. tržby 78,4 tis. €.

Je firma ISTERSEED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ISTERSEED, s.r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je ISTERSEED, s.r.o. platiteľom DPH?

ISTERSEED, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ISTERSEED, s.r.o. sídli?

ISTERSEED, s.r.o. má sídlo na adrese Búč 42, Búč, 946 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026