K. E. R. T., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36530573
DIČ: 2021448891
IČ DPH: SK2021448891
Vlčanská 560/13, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčanská 560/13, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 2. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 11. 2011
Spisová značka: Sro/16158/T
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a za účelom jeho predaja iným prevádzkovat…; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; - prenájom strojov, prístrojov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Mikuš od 23. 3. 2012
    konateľspoločník
  • Mikuláš Mikus od 1. 2. 1999
    konateľspoločník
  • Ráchel Mikus od 5. 5. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K. E. R. T., spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 75 % na 235,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 453,5 tis. €.

453,5 tis. €
Tržby
235,3 tis. €
Zisk
661,5 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
50,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 145,2 tis., 2022 343,9 tis., 2023 −188,4 tis., 2024 134,7 tis., 2025 235,3 tis.2021145,2 tis.2022343,9 tis.2023−188,4 tis.2024134,7 tis.2025235,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 418,1 tis., 2022 998,5 tis., 2023 375,6 tis., 2024 411,1 tis., 2025 453,5 tis.2021418,1 tis.2022998,5 tis.2023375,6 tis.2024411,1 tis.2025453,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 453,5 tis. € 235,3 tis. €
2024 411,1 tis. € 134,7 tis. €
2023 375,6 tis. € -188,4 tis. €
2022 998,5 tis. € 343,9 tis. €
2021 418,1 tis. € 145,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 tis. €
  • Zásoby330,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky127,1 tis. €
  • Finančné účty848,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy33,3 tis. €
  • Fondy zo zisku5,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie235,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-860 €
  • Krátkodobé záväzky7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K. E. R. T., spol. s r.o. v konkurze?

K. E. R. T., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K. E. R. T., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K. E. R. T., spol. s r.o. tržby 453,5 tis. €.

Je firma K. E. R. T., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K. E. R. T., spol. s r.o. dosiahla zisk 235,3 tis. €.

Je K. E. R. T., spol. s r.o. platiteľom DPH?

K. E. R. T., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K. E. R. T., spol. s r.o. sídli?

K. E. R. T., spol. s r.o. má sídlo na adrese Vlčanská 560/13, Šaľa, 927 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026