DEXION, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36523895
DIČ: 2020150792
IČ DPH: SK2020150792
Námestie M. Benku 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie M. Benku 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.63
Dátum vzniku: 23. 10. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1997
Spisová značka: Sro/87659/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností); - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jesus Calvo Moreira od 15. 3. 2019
    konateľ
  • Marek Skibiński od 23. 9. 2024
    konateľ
  • Constructor Dexion Holland B.V. od 18. 12. 2022
    spoločník
  • GONVARRI MATERIAL HANDLING AS od 18. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEXION, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 627 % na 90,7 tis. € a tržby jej narástli o 99 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
90,7 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
521,6 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −55,7 tis., 2022 42,5 tis., 2023 82,9 tis., 2024 12,5 tis., 2025 90,7 tis.2021−55,7 tis.202242,5 tis.202382,9 tis.202412,5 tis.202590,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 2,5 mil., 2023 3,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 3,2 mil.20212,0 mil.20222,5 mil.20233,5 mil.20241,6 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 90,7 tis. €
2024 1,6 mil. € 12,5 tis. €
2023 3,5 mil. € 82,9 tis. €
2022 2,5 mil. € 42,5 tis. €
2021 2,0 mil. € -55,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok547 €
  • Zásoby224,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky38,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky608,5 tis. €
  • Finančné účty515,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie297,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov421,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,7 tis. €
  • Rezervy14,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky494 €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEXION, spol. s r.o. v konkurze?

DEXION, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEXION, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEXION, spol. s r.o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma DEXION, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEXION, spol. s r.o. dosiahla zisk 90,7 tis. €.

Je DEXION, spol. s r.o. platiteľom DPH?

DEXION, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEXION, spol. s r.o. sídli?

DEXION, spol. s r.o. má sídlo na adrese Námestie M. Benku 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026