LOGAN INVESTMENT, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36521272
DIČ: 2020241696
IČ DPH: SK2020241696
Šenkvická cesta 11D, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Šenkvická cesta 11D, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 19. 6. 1997
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 1998
Spisová značka: Sa/1893/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkov…; obchodná činnosť-nákup a predaj rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Huszárová od 31. 8. 2021
    člen predstavenstva
  • Natália Vekeman Huszárová od 31. 8. 2021
    člen predstavenstva
  • RNDr. Anna Kovárová od 31. 8. 2021
    člen predstavenstva
  • Viera Palenčíková od 31. 8. 2021
    člen predstavenstva
  • Filip Huszár od 31. 8. 2021
    člen dozornej rady
  • Ing. Martin Škulec od 31. 8. 2021
    člen dozornej rady
  • Michal Huszár od 31. 8. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LOGAN INVESTMENT, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 26,5 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 533,9 tis. €.

533,9 tis. €
Tržby
26,5 tis. €
Zisk
533,9 tis. €
Celkové výnosy
205,3 tis. €
Aktíva
105,2 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
59,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 120,8 tis., 2022 113,3 tis., 2023 110,0 tis., 2024 31,6 tis., 2025 26,5 tis.2021120,8 tis.2022113,3 tis.2023110,0 tis.202431,6 tis.202526,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 720,3 tis., 2022 785,1 tis., 2023 849,8 tis., 2024 657,7 tis., 2025 533,9 tis.2021720,3 tis.2022785,1 tis.2023849,8 tis.2024657,7 tis.2025533,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 533,9 tis. € 26,5 tis. €
2024 657,7 tis. € 31,6 tis. €
2023 849,8 tis. € 110,0 tis. €
2022 785,1 tis. € 113,3 tis. €
2021 720,3 tis. € 120,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,6 tis. €
  • Zásoby13,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,2 tis. €
  • Finančné účty67,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku13,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,5 tis. €
  • Rezervy46,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky894 €
  • Krátkodobé záväzky52,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie846 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LOGAN INVESTMENT, a.s. v konkurze?

LOGAN INVESTMENT, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LOGAN INVESTMENT, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LOGAN INVESTMENT, a.s. tržby 533,9 tis. €.

Je firma LOGAN INVESTMENT, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LOGAN INVESTMENT, a.s. dosiahla zisk 26,5 tis. €.

Je LOGAN INVESTMENT, a.s. platiteľom DPH?

LOGAN INVESTMENT, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LOGAN INVESTMENT, a.s. sídli?

LOGAN INVESTMENT, a.s. má sídlo na adrese Šenkvická cesta 11D, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026