LAS V & M, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36521019
DIČ: 2020155929
IČ DPH: SK2020155929
Hronská 4, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hronská 4, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 2. 6. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1997
Spisová značka: Sro/10321/N
Predmet podnikania (výber): - autoopravárenská činnosť; - výroba kovového tovaru-rezaním laserovým lúčom nekovových a kovových materiálov; - výroba kovových a nekovových súčiastok trieskovým obrábaním …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Varga od 18. 12. 2020
    konateľspoločník
  • Peter Varga od 18. 12. 2020
    konateľspoločník
  • Adam Varga od 11. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAS V & M, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 43,9 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 870,7 tis. €.

870,7 tis. €
Tržby
43,9 tis. €
Zisk
933,6 tis. €
Celkové výnosy
830,8 tis. €
Aktíva
755,7 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
45,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,4 tis., 2022 220,8 tis., 2023 91,2 tis., 2024 −638, 2025 43,9 tis.202136,4 tis.2022220,8 tis.202391,2 tis.2024−638202543,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 537,1 tis., 2022 721,3 tis., 2023 685,3 tis., 2024 643,0 tis., 2025 870,7 tis.2021537,1 tis.2022721,3 tis.2023685,3 tis.2024643,0 tis.2025870,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 870,7 tis. € 43,9 tis. €
2024 643,0 tis. € -638 €
2023 685,3 tis. € 91,2 tis. €
2022 721,3 tis. € 220,8 tis. €
2021 537,1 tis. € 36,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok398,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,4 tis. €
  • Zásoby22,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,6 tis. €
  • Finančné účty369,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy305,3 tis. €
  • Fondy zo zisku858 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov398,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,9 tis. €
  • Rezervy7,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAS V & M, s.r.o. v konkurze?

LAS V & M, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAS V & M, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAS V & M, s.r.o. tržby 870,7 tis. €.

Je firma LAS V & M, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAS V & M, s.r.o. dosiahla zisk 43,9 tis. €.

Je LAS V & M, s.r.o. platiteľom DPH?

LAS V & M, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LAS V & M, s.r.o. sídli?

LAS V & M, s.r.o. má sídlo na adrese Hronská 4, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026