RAVENA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36519570
DIČ: 2020145941
IČ DPH: SK2020145941
Cintorínska 31, Topoľčianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 31, Topoľčianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba tabakových výrobkov 12.10
Dátum vzniku: 11. 4. 1997
Základné imanie: 86,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2000
Spisová značka: Sro/10165/N
Predmet podnikania (výber): - výroba ovocných destilátov; - výroba liehovín studenou cestou; - výroba hroznových a ovocných vín …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Karol Lumnitzer od 25. 11. 2022
    konateľ
  • Ing. Viktor Strieženec od 25. 11. 2022
    konateľ
  • Ing. Milan Waldner od 20. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Mária Lumnitzerová od 26. 2. 2025
    spoločník
  • Ing. Vladimír Strieženec od 26. 2. 2025
    spoločník
  • Vladimír Kukla od 20. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Samuel Waldner od 12. 11. 2022
    prokurista
  • Ing. Tomáš Glajza od 12. 11. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAVENA, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 62 % na 220,8 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
220,8 tis. €
Strata
4,0 mil. €
Celkové výnosy
6,8 mil. €
Aktíva
714,7 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
43,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 9,7 tis., 2023 11,1 tis., 2024 −574,4 tis., 2025 −220,8 tis.20211,9 tis.20229,7 tis.202311,1 tis.2024−574,4 tis.2025−220,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,8 mil.20211,4 mil.20221,8 mil.20231,6 mil.20241,3 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € -220,8 tis. €
2024 1,3 mil. € -574,4 tis. €
2023 1,6 mil. € 11,1 tis. €
2022 1,8 mil. € 9,7 tis. €
2021 1,4 mil. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,9 mil. €
  • Zásoby168,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky751,4 tis. €
  • Finančné účty23,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie86,3 tis. €
  • Fondy zo zisku8,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov840,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-220,8 tis. €
  • Rezervy31,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAVENA, s.r.o. v konkurze?

RAVENA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAVENA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAVENA, s.r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma RAVENA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAVENA, s.r.o. vykázala stratu 220,8 tis. €.

Je RAVENA, s.r.o. platiteľom DPH?

RAVENA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAVENA, s.r.o. sídli?

RAVENA, s.r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 31, Topoľčianky, 951 93.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026