Tislesia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36519189
DIČ: 2020142366
IČ DPH: SK2020142366
Štefánikova 603/5, Tisovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 603/5, Tisovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.13
Dátum vzniku: 26. 3. 1997
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1999
Spisová značka: Sro/9735/S
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - maloobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Hlavatý od 30. 4. 2004
    konateľspoločník
  • Richard Hlavatý od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tislesia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 121,2 tis. €.

121,2 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
132,7 tis. €
Aktíva
44,5 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,8 tis., 2022 −4,8 tis., 2023 4,9 tis., 2024 10,2 tis., 2025 4,0 tis.2021−9,8 tis.2022−4,8 tis.20234,9 tis.202410,2 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 141,1 tis., 2022 115,2 tis., 2023 106,5 tis., 2024 128,1 tis., 2025 121,2 tis.2021141,1 tis.2022115,2 tis.2023106,5 tis.2024128,1 tis.2025121,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 121,2 tis. € 4,0 tis. €
2024 128,1 tis. € 10,2 tis. €
2023 106,5 tis. € 4,9 tis. €
2022 115,2 tis. € -4,8 tis. €
2021 141,1 tis. € -9,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,5 tis. €
  • Záväzky88,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tislesia s.r.o. v konkurze?

Tislesia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tislesia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tislesia s.r.o. tržby 121,2 tis. €.

Je firma Tislesia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tislesia s.r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je Tislesia s.r.o. platiteľom DPH?

Tislesia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tislesia s.r.o. sídli?

Tislesia s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 603/5, Tisovec, 980 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026