TECHNOLIM, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36518999
DIČ: 2020155808
IČ DPH: SK2020155808
Blagoevova 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blagoevova 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 10. 3. 1997
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1997
Spisová značka: Sro/62779/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Sládečko od 14. 11. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TECHNOLIM, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,9 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
10,9 tis. €
Strata
6,3 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
137,3 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
2,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 94,2 tis., 2022 −14,1 tis., 2023 6,1 tis., 2024 126,4 tis., 2025 −10,9 tis.202194,2 tis.2022−14,1 tis.20236,1 tis.2024126,4 tis.2025−10,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,5 mil., 2022 4,2 mil., 2023 5,3 mil., 2024 5,7 mil., 2025 6,1 mil.20213,5 mil.20224,2 mil.20235,3 mil.20245,7 mil.20256,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € -10,9 tis. €
2024 5,7 mil. € 126,4 tis. €
2023 5,3 mil. € 6,1 tis. €
2022 4,2 mil. € -14,1 tis. €
2021 3,5 mil. € 94,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok368,9 tis. €
  • Zásoby873,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky638,3 tis. €
  • Finančné účty63,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie31,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Kapitálové fondy471,2 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-338,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-10,9 tis. €
  • Rezervy5,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €
  • Bankové úvery475,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TECHNOLIM, spol. s r.o. v konkurze?

TECHNOLIM, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TECHNOLIM, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TECHNOLIM, spol. s r.o. tržby 6,1 mil. €.

Je firma TECHNOLIM, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TECHNOLIM, spol. s r.o. vykázala stratu 10,9 tis. €.

Je TECHNOLIM, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TECHNOLIM, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TECHNOLIM, spol. s r.o. sídli?

TECHNOLIM, spol. s r.o. má sídlo na adrese Blagoevova 9, Bratislava, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026