KL Logistic spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36517836
DIČ: 2022213303
IČ DPH: SK2022213303
Esterházyovcov 32/3192, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Esterházyovcov 32/3192, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 13. 6. 2006
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2014
Spisová značka: Sro/18639/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voĺnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Kubicová od 13. 6. 2006
    konateľspoločník
  • Ľudovít Kubica od 13. 6. 2006
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KL Logistic spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 125,3 tis. € a tržby jej narástli o 80 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
125,3 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
12,9 mil. €
Aktíva
2,6 mil. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
91,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 229,4 tis., 2022 279,7 tis., 2023 335,5 tis., 2024 192,4 tis., 2025 125,3 tis.2021229,4 tis.2022279,7 tis.2023335,5 tis.2024192,4 tis.2025125,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 898,0 tis., 2022 886,5 tis., 2023 886,5 tis., 2024 951,5 tis., 2025 1,7 mil.2021898,0 tis.2022886,5 tis.2023886,5 tis.2024951,5 tis.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 125,3 tis. €
2024 951,5 tis. € 192,4 tis. €
2023 886,5 tis. € 335,5 tis. €
2022 886,5 tis. € 279,7 tis. €
2021 898,0 tis. € 229,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky129,7 tis. €
  • Finančné účty6,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie727 €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie125,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky69,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky956,4 tis. €
  • Bankové úvery9,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KL Logistic spol. s r.o. v konkurze?

KL Logistic spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KL Logistic spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KL Logistic spol. s r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma KL Logistic spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KL Logistic spol. s r.o. dosiahla zisk 125,3 tis. €.

Je KL Logistic spol. s r.o. platiteľom DPH?

KL Logistic spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KL Logistic spol. s r.o. sídli?

KL Logistic spol. s r.o. má sídlo na adrese Esterházyovcov 32/3192, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026