Ifana, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36514705
DIČ: 2022149382
IČ DPH: SK2022149382
Tatranská 386/2, Svit

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 386/2, Svit Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 3. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2007
Spisová značka: Sro/17180/P
Predmet podnikania (výber): automatizované spracovanie dát; služby databánk; správa sietí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Uhrík od 18. 3. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Marcela Uhríková od 2. 3. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ifana, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 47 % na 27,3 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 106,4 tis. €.

106,4 tis. €
Tržby
27,3 tis. €
Zisk
56,4 tis. €
Aktíva
51,2 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,8 tis., 2022 1,8 tis., 2023 22,7 tis., 2024 18,6 tis., 2025 27,3 tis.20219,8 tis.20221,8 tis.202322,7 tis.202418,6 tis.202527,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 90,4 tis., 2022 106,2 tis., 2023 107,2 tis., 2024 95,8 tis., 2025 106,4 tis.202190,4 tis.2022106,2 tis.2023107,2 tis.202495,8 tis.2025106,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 106,4 tis. € 27,3 tis. €
2024 95,8 tis. € 18,6 tis. €
2023 107,2 tis. € 22,7 tis. €
2022 106,2 tis. € 1,8 tis. €
2021 90,4 tis. € 9,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,2 tis. €
  • Záväzky5,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ifana, s.r.o. v konkurze?

Ifana, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ifana, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ifana, s.r.o. tržby 106,4 tis. €.

Je firma Ifana, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ifana, s.r.o. dosiahla zisk 27,3 tis. €.

Je Ifana, s.r.o. platiteľom DPH?

Ifana, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ifana, s.r.o. sídli?

Ifana, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 386/2, Svit, 059 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026