BENARD GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36511838
DIČ: 2022120078
IČ DPH: SK2022120078
Obchodná 1961/5, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obchodná 1961/5, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 21. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 1. 2009
Spisová značka: Sro/16887/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností - realitná činnosť; maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Troščáková od 31. 3. 2026
    konateľspoločník
  • Rastislav Troščák od 21. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BENARD GROUP, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 39,4 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 246,3 tis. €.

246,3 tis. €
Tržby
39,4 tis. €
Zisk
289,3 tis. €
Celkové výnosy
411,8 tis. €
Aktíva
347,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
56,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,5 tis., 2022 22,4 tis., 2023 35,5 tis., 2024 63,2 tis., 2025 39,4 tis.202132,5 tis.202222,4 tis.202335,5 tis.202463,2 tis.202539,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 260,5 tis., 2022 208,1 tis., 2023 214,4 tis., 2024 353,4 tis., 2025 246,3 tis.2021260,5 tis.2022208,1 tis.2023214,4 tis.2024353,4 tis.2025246,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 246,3 tis. € 39,4 tis. €
2024 353,4 tis. € 63,2 tis. €
2023 214,4 tis. € 35,5 tis. €
2022 208,1 tis. € 22,4 tis. €
2021 260,5 tis. € 32,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok315,4 tis. €
  • Zásoby93 €
  • Krátkodobé pohľadávky82,5 tis. €
  • Finančné účty13,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku7,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov294,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky22,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky42,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BENARD GROUP, s.r.o. v konkurze?

BENARD GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BENARD GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BENARD GROUP, s.r.o. tržby 246,3 tis. €.

Je firma BENARD GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BENARD GROUP, s.r.o. dosiahla zisk 39,4 tis. €.

Je BENARD GROUP, s.r.o. platiteľom DPH?

BENARD GROUP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BENARD GROUP, s.r.o. sídli?

BENARD GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Obchodná 1961/5, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026