PSP Morava, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36510891
DIČ: 2022092149
IČ DPH: SK2022092149
Tatranská Lomnica 14697, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 14697, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 1. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 2005
Spisová značka: Sro/16784/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Šestáková od 1. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PSP Morava, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 87 % na 6,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 689,8 tis. €.

689,8 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Strata
696,3 tis. €
Celkové výnosy
691,7 tis. €
Aktíva
166,5 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
36,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 35,4 tis., 2023 −78,7 tis., 2024 −51,7 tis., 2025 −6,9 tis.20214,0 tis.202235,4 tis.2023−78,7 tis.2024−51,7 tis.2025−6,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 439,7 tis., 2022 1,6 mil., 2023 974,0 tis., 2024 648,2 tis., 2025 689,8 tis.2021439,7 tis.20221,6 mil.2023974,0 tis.2024648,2 tis.2025689,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 689,8 tis. € -6,9 tis. €
2024 648,2 tis. € -51,7 tis. €
2023 974,0 tis. € -78,7 tis. €
2022 1,6 mil. € 35,4 tis. €
2021 439,7 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok495,8 tis. €
  • Zásoby8,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky174,7 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy120,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,9 tis. €
  • Rezervy6,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky405,5 tis. €
  • Bankové úvery83,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PSP Morava, s.r.o. v konkurze?

PSP Morava, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PSP Morava, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PSP Morava, s.r.o. tržby 689,8 tis. €.

Je firma PSP Morava, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PSP Morava, s.r.o. vykázala stratu 6,9 tis. €.

Je PSP Morava, s.r.o. platiteľom DPH?

PSP Morava, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PSP Morava, s.r.o. sídli?

PSP Morava, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 14697, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026