CREATIVE Partners SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36506796
DIČ: 2022024609
IČ DPH: SK2022024609
Toplianska 9, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Toplianska 9, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 15. 6. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2006
Spisová značka: Sro/16342/P
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - špecializovaná ambulancia v odbore stomatológia; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Šarlota Pangrác od 21. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Pangrác od 21. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CREATIVE Partners SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 24,0 tis. € a tržby jej ostali na 207,8 tis. €.

207,8 tis. €
Tržby
24,0 tis. €
Zisk
130,9 tis. €
Aktíva
115,1 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 9,0 tis., 2023 52,3 tis., 2024 36,2 tis., 2025 24,0 tis.20211,3 tis.20229,0 tis.202352,3 tis.202436,2 tis.202524,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,1 tis., 2022 93,8 tis., 2023 168,4 tis., 2024 207,4 tis., 2025 207,8 tis.202184,1 tis.202293,8 tis.2023168,4 tis.2024207,4 tis.2025207,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 207,8 tis. € 24,0 tis. €
2024 207,4 tis. € 36,2 tis. €
2023 168,4 tis. € 52,3 tis. €
2022 93,8 tis. € 9,0 tis. €
2021 84,1 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie115,1 tis. €
  • Záväzky15,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CREATIVE Partners SK s.r.o. v konkurze?

CREATIVE Partners SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CREATIVE Partners SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CREATIVE Partners SK s.r.o. tržby 207,8 tis. €.

Je firma CREATIVE Partners SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CREATIVE Partners SK s.r.o. dosiahla zisk 24,0 tis. €.

Je CREATIVE Partners SK s.r.o. platiteľom DPH?

CREATIVE Partners SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CREATIVE Partners SK s.r.o. sídli?

CREATIVE Partners SK s.r.o. má sídlo na adrese Toplianska 9, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026