BABYLON Prešov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36504548
DIČ: 2021985548
IČ DPH: SK2021985548
Budovateľská 34, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 34, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 12. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2005
Spisová značka: Sro/16103/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; pohostinská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Prokeš od 12. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BABYLON Prešov, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 32,0 tis. € a tržby jej narástli o 130 % na 91,2 tis. €.

91,2 tis. €
Tržby
32,0 tis. €
Zisk
37,6 tis. €
Aktíva
22,5 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 10,0 tis., 2023 −1,8 tis., 2024 −429, 2025 32,0 tis.20213,3 tis.202210,0 tis.2023−1,8 tis.2024−429202532,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,7 tis., 2022 25,5 tis., 2023 49,0 tis., 2024 39,7 tis., 2025 91,2 tis.202121,7 tis.202225,5 tis.202349,0 tis.202439,7 tis.202591,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,2 tis. € 32,0 tis. €
2024 39,7 tis. € -429 €
2023 49,0 tis. € -1,8 tis. €
2022 25,5 tis. € 10,0 tis. €
2021 21,7 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,5 tis. €
  • Záväzky15,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BABYLON Prešov, s.r.o. v konkurze?

BABYLON Prešov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BABYLON Prešov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BABYLON Prešov, s.r.o. tržby 91,2 tis. €.

Je firma BABYLON Prešov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BABYLON Prešov, s.r.o. dosiahla zisk 32,0 tis. €.

Je BABYLON Prešov, s.r.o. platiteľom DPH?

BABYLON Prešov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BABYLON Prešov, s.r.o. sídli?

BABYLON Prešov, s.r.o. má sídlo na adrese Budovateľská 34, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026