ESPERANZA Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36503053
DIČ: 2021954935
IČ DPH: SK2021954935
Horný Smokovec 17076, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horný Smokovec 17076, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 19. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 3. 2005
Spisová značka: Sro/15949/P
Predmet podnikania (výber): činnosť organizačných a ekonomických poradcov; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Krolák od 19. 2. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESPERANZA Group, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 76,1 tis. €.

76,1 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
64,9 tis. €
Aktíva
22,5 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,4 tis., 2022 −9,8 tis., 2023 −2,4 tis., 2024 3,7 tis., 2025 −3,3 tis.2021−13,4 tis.2022−9,8 tis.2023−2,4 tis.20243,7 tis.2025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 120,8 tis., 2022 45,8 tis., 2023 65,0 tis., 2024 79,8 tis., 2025 76,1 tis.2021120,8 tis.202245,8 tis.202365,0 tis.202479,8 tis.202576,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 76,1 tis. € -3,3 tis. €
2024 79,8 tis. € 3,7 tis. €
2023 65,0 tis. € -2,4 tis. €
2022 45,8 tis. € -9,8 tis. €
2021 120,8 tis. € -13,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,5 tis. €
  • Záväzky42,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESPERANZA Group, s.r.o. v konkurze?

ESPERANZA Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESPERANZA Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESPERANZA Group, s.r.o. tržby 76,1 tis. €.

Je firma ESPERANZA Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESPERANZA Group, s.r.o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je ESPERANZA Group, s.r.o. platiteľom DPH?

ESPERANZA Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESPERANZA Group, s.r.o. sídli?

ESPERANZA Group, s.r.o. má sídlo na adrese Horný Smokovec 17076, Vysoké Tatry, 062 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026