VČIELKA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36502570
DIČ: 2021992511
IČ DPH: SK2021992511
Jarmočná 114, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarmočná 114, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 5. 2. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 1. 2008
Spisová značka: Sro/15897/P
Predmet podnikania (výber): výkopové práce; poskytovanie služieb kolesovým rýpadlom; upratovacie práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Kuzmiak od 26. 6. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VČIELKA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 55,1 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 45,8 tis. €.

45,8 tis. €
Tržby
55,1 tis. €
Strata
101,8 tis. €
Aktíva
10,5 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 135,0 tis., 2022 165,1 tis., 2023 −32,4 tis., 2024 11,1 tis., 2025 −55,1 tis.2021135,0 tis.2022165,1 tis.2023−32,4 tis.202411,1 tis.2025−55,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,0 tis., 2022 32,4 tis., 2023 28,2 tis., 2024 90,1 tis., 2025 45,8 tis.202128,0 tis.202232,4 tis.202328,2 tis.202490,1 tis.202545,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,8 tis. € -55,1 tis. €
2024 90,1 tis. € 11,1 tis. €
2023 28,2 tis. € -32,4 tis. €
2022 32,4 tis. € 165,1 tis. €
2021 28,0 tis. € 135,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,5 tis. €
  • Záväzky91,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VČIELKA, s.r.o. v konkurze?

VČIELKA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VČIELKA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VČIELKA, s.r.o. tržby 45,8 tis. €.

Je firma VČIELKA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VČIELKA, s.r.o. vykázala stratu 55,1 tis. €.

Je VČIELKA, s.r.o. platiteľom DPH?

VČIELKA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VČIELKA, s.r.o. sídli?

VČIELKA, s.r.o. má sídlo na adrese Jarmočná 114, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026