P.J.M, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36501760
DIČ: 2021926731
IČ DPH: SK2021926731
Široké 595, Široké

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Široké 595, Široké Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 14. 1. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 8. 2006
Spisová značka: Sro/15814/P
Predmet podnikania (výber): demolácie a zemné práce, prípravné práce pre stavbu; maliarske, natieračské a sklenárske práce; montáž sadrokartónu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Foriš od 14. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.J.M, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 70,7 tis. € a tržby jej narástli o 69 % na 255,2 tis. €.

255,2 tis. €
Tržby
70,7 tis. €
Zisk
302,7 tis. €
Celkové výnosy
257,3 tis. €
Aktíva
238,5 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
53,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 2,9 tis., 2023 −103,5 tis., 2024 −83,7 tis., 2025 70,7 tis.20215,8 tis.20222,9 tis.2023−103,5 tis.2024−83,7 tis.202570,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 456,9 tis., 2022 401,4 tis., 2023 132,0 tis., 2024 151,1 tis., 2025 255,2 tis.2021456,9 tis.2022401,4 tis.2023132,0 tis.2024151,1 tis.2025255,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 255,2 tis. € 70,7 tis. €
2024 151,1 tis. € -83,7 tis. €
2023 132,0 tis. € -103,5 tis. €
2022 401,4 tis. € 2,9 tis. €
2021 456,9 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok124,5 tis. €
  • Zásoby7,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,5 tis. €
  • Finančné účty47,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy133,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,7 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.J.M, s.r.o. v konkurze?

P.J.M, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.J.M, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.J.M, s.r.o. tržby 255,2 tis. €.

Je firma P.J.M, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.J.M, s.r.o. dosiahla zisk 70,7 tis. €.

Je P.J.M, s.r.o. platiteľom DPH?

P.J.M, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.J.M, s.r.o. sídli?

P.J.M, s.r.o. má sídlo na adrese Široké 595, Široké, 082 37.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026