S + S STOM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36501344
DIČ: 2021933375
IČ DPH: SK2021933375
Kpt. Nálepku 1347/1, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kpt. Nálepku 1347/1, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 30. 12. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2026
Spisová značka: Sro/15772/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy; kúpa tovaru za účelom jeho predaja: veľkoobchod a maloobchod s potravinami, sanitárnymi, tabakovými, textilnými, odev…; podnikateľské poradenstvo v registrovanom predmete podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ján Soták od 30. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S + S STOM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 32,2 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 378,0 tis. €.

378,0 tis. €
Tržby
32,2 tis. €
Zisk
387,7 tis. €
Celkové výnosy
351,7 tis. €
Aktíva
171,6 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
68,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 1,2 tis., 2023 74,5 tis., 2024 60,8 tis., 2025 32,2 tis.20211,4 tis.20221,2 tis.202374,5 tis.202460,8 tis.202532,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 250,6 tis., 2022 355,1 tis., 2023 354,4 tis., 2024 383,7 tis., 2025 378,0 tis.2021250,6 tis.2022355,1 tis.2023354,4 tis.2024383,7 tis.2025378,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 378,0 tis. € 32,2 tis. €
2024 383,7 tis. € 60,8 tis. €
2023 354,4 tis. € 74,5 tis. €
2022 355,1 tis. € 1,2 tis. €
2021 250,6 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok115,4 tis. €
  • Zásoby4,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky43,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky67,1 tis. €
  • Finančné účty121,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov131,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,2 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky129,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S + S STOM s.r.o. v konkurze?

S + S STOM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S + S STOM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S + S STOM s.r.o. tržby 378,0 tis. €.

Je firma S + S STOM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S + S STOM s.r.o. dosiahla zisk 32,2 tis. €.

Je S + S STOM s.r.o. platiteľom DPH?

S + S STOM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S + S STOM s.r.o. sídli?

S + S STOM s.r.o. má sídlo na adrese Kpt. Nálepku 1347/1, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026