DREVARI.SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36501310
DIČ: 2021921220
IČ DPH: SK2021921220
Arm. gen. L. Svobodu 4, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Arm. gen. L. Svobodu 4, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 30. 12. 2004
Základné imanie: 302,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 1. 2005
Spisová značka: Sro/15769/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť; automatizované spracovanie dát …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Róbert Mráz od 30. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DREVARI.SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 94 € a tržby jej klesli o 15 % na 31,5 tis. €.

31,5 tis. €
Tržby
94 €
Strata
31,6 tis. €
Celkové výnosy
379,9 tis. €
Aktíva
365,7 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
63,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,8 tis., 2022 12,7 tis., 2023 10,5 tis., 2024 13,2 tis., 2025 −94202114,8 tis.202212,7 tis.202310,5 tis.202413,2 tis.2025−94
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,2 tis., 2022 44,8 tis., 2023 45,1 tis., 2024 37,2 tis., 2025 31,5 tis.202139,2 tis.202244,8 tis.202345,1 tis.202437,2 tis.202531,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,5 tis. € -94 €
2024 37,2 tis. € 13,2 tis. €
2023 45,1 tis. € 10,5 tis. €
2022 44,8 tis. € 12,7 tis. €
2021 39,2 tis. € 14,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok302,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky141 €
  • Finančné účty75,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie302,8 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov60,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-94 €
  • Krátkodobé záväzky14,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DREVARI.SK, s.r.o. v konkurze?

DREVARI.SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DREVARI.SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DREVARI.SK, s.r.o. tržby 31,5 tis. €.

Je firma DREVARI.SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DREVARI.SK, s.r.o. vykázala stratu 94 €.

Je DREVARI.SK, s.r.o. platiteľom DPH?

DREVARI.SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DREVARI.SK, s.r.o. sídli?

DREVARI.SK, s.r.o. má sídlo na adrese Arm. gen. L. Svobodu 4, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026