EVADENT, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36500101
DIČ: 2021932055
Matice Slovenskej 2A, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matice Slovenskej 2A, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 7. 12. 2004
Základné imanie: 6,7 tis. €
Spisová značka: Sro/15621/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; prenájom zdravotných a chirurgických prístrojov a nástrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Marko Šuca od 19. 12. 2012
    konateľspoločník
  • MUDr. Martina Šucová od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EVADENT, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 480,1 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
480,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
639,8 tis. €
Aktíva
558,1 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
73,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 225,0 tis., 2022 439,5 tis., 2023 329,6 tis., 2024 251,6 tis., 2025 480,1 tis.2021225,0 tis.2022439,5 tis.2023329,6 tis.2024251,6 tis.2025480,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 580,5 tis., 2022 876,3 tis., 2023 747,2 tis., 2024 760,9 tis., 2025 1,0 mil.2021580,5 tis.2022876,3 tis.2023747,2 tis.2024760,9 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 480,1 tis. €
2024 760,9 tis. € 251,6 tis. €
2023 747,2 tis. € 329,6 tis. €
2022 876,3 tis. € 439,5 tis. €
2021 580,5 tis. € 225,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok138,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,6 tis. €
  • Finančné účty476,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku71,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie480,1 tis. €
  • Rezervy4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EVADENT, spol. s r.o. v konkurze?

EVADENT, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EVADENT, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EVADENT, spol. s r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma EVADENT, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EVADENT, spol. s r.o. dosiahla zisk 480,1 tis. €.

Kde firma EVADENT, spol. s r.o. sídli?

EVADENT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Matice Slovenskej 2A, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026