CHIRAPRAK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36493988
DIČ: 2021905578
Kováčska 15, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kováčska 15, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 19. 5. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/14974/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Michal Žofčák od 29. 6. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Silvia Žofčáková od 29. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CHIRAPRAK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 100 % na 23,9 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 176,7 tis. €.

176,7 tis. €
Tržby
23,9 tis. €
Zisk
176,7 tis. €
Celkové výnosy
55,7 tis. €
Aktíva
31,3 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
63,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,5 tis., 2022 7,2 tis., 2023 6,0 tis., 2024 12,0 tis., 2025 23,9 tis.202118,5 tis.20227,2 tis.20236,0 tis.202412,0 tis.202523,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 118,5 tis., 2022 119,6 tis., 2023 126,9 tis., 2024 163,0 tis., 2025 176,7 tis.2021118,5 tis.2022119,6 tis.2023126,9 tis.2024163,0 tis.2025176,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 119,4 tis., 2022 119,6 tis., 2023 126,9 tis., 2024 163,0 tis., 2025 176,7 tis.2021119,4 tis.2022119,6 tis.2023126,9 tis.2024163,0 tis.2025176,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,9 tis., 2022 1,9 tis., 2023 1,6 tis., 2024 3,2 tis., 2025 6,4 tis.20214,9 tis.20221,9 tis.20231,6 tis.20243,2 tis.20256,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 176,7 tis. € 23,9 tis. €
2024 163,0 tis. € 12,0 tis. €
2023 126,9 tis. € 6,0 tis. €
2022 119,6 tis. € 7,2 tis. €
2021 118,5 tis. € 18,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,3 tis. €
  • Finančné účty23,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku687 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,9 tis. €
  • Rezervy5,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CHIRAPRAK, s.r.o. v konkurze?

CHIRAPRAK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CHIRAPRAK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CHIRAPRAK, s.r.o. tržby 176,7 tis. €.

Je firma CHIRAPRAK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CHIRAPRAK, s.r.o. dosiahla zisk 23,9 tis. €.

Kde firma CHIRAPRAK, s.r.o. sídli?

CHIRAPRAK, s.r.o. má sídlo na adrese Kováčska 15, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026