KAMO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36493481
DIČ: 2021837026
IČ DPH: SK2021837026
Miková 101, Miková

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miková 101, Miková Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.11
Dátum vzniku: 5. 5. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2004
Spisová značka: Sro/14922/P
Predmet podnikania (výber): agroturistika; ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činnosti v týchto zariadeniach a v chatov…; ubytovacie služby v súkromí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Sušina od 5. 5. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 193 % na 6,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 70,1 tis. €.

70,1 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Zisk
41,6 tis. €
Aktíva
35,3 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 454, 2022 305, 2023 83, 2024 2,3 tis., 2025 6,9 tis.2021454202230520238320242,3 tis.20256,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,6 tis., 2022 49,2 tis., 2023 69,4 tis., 2024 76,4 tis., 2025 70,1 tis.202126,6 tis.202249,2 tis.202369,4 tis.202476,4 tis.202570,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,1 tis. € 6,9 tis. €
2024 76,4 tis. € 2,3 tis. €
2023 69,4 tis. € 83 €
2022 49,2 tis. € 305 €
2021 26,6 tis. € 454 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,3 tis. €
  • Záväzky6,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMO, s.r.o. v konkurze?

KAMO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMO, s.r.o. tržby 70,1 tis. €.

Je firma KAMO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMO, s.r.o. dosiahla zisk 6,9 tis. €.

Je KAMO, s.r.o. platiteľom DPH?

KAMO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAMO, s.r.o. sídli?

KAMO, s.r.o. má sídlo na adrese Miková 101, Miková, 090 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026