UNITED 7, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36493252
DIČ: 2021941790
Tatranská 206/85, Veľká Lomnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 206/85, Veľká Lomnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 28. 4. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
Spisová značka: Sro/14900/P
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Martina Martinková od 19. 12. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Marcela Vrabeľová od 28. 4. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNITED 7, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 243 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 55 % na 48,6 tis. €.

48,6 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
79,1 tis. €
Aktíva
77,9 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 8,3 tis., 2023 24,6 tis., 2024 1,2 tis., 2025 4,1 tis.20213,6 tis.20228,3 tis.202324,6 tis.20241,2 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,0 tis., 2022 48,9 tis., 2023 38,7 tis., 2024 31,2 tis., 2025 48,6 tis.202139,0 tis.202248,9 tis.202338,7 tis.202431,2 tis.202548,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,6 tis. € 4,1 tis. €
2024 31,2 tis. € 1,2 tis. €
2023 38,7 tis. € 24,6 tis. €
2022 48,9 tis. € 8,3 tis. €
2021 39,0 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie77,9 tis. €
  • Záväzky1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNITED 7, s.r.o. v konkurze?

UNITED 7, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNITED 7, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNITED 7, s.r.o. tržby 48,6 tis. €.

Je firma UNITED 7, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNITED 7, s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Kde firma UNITED 7, s.r.o. sídli?

UNITED 7, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 206/85, Veľká Lomnica, 059 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026