aba.sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36492931
DIČ: 2021825410
IČ DPH: SK2021825410
Železničiarska 281, Šarišské Michaľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničiarska 281, Šarišské Michaľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 20. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/14869/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Arvayová od 24. 11. 2017
    konateľ
  • Rastislav Arvay od 20. 4. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť aba.sk, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 51 % na 29,1 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 99,7 tis. €.

99,7 tis. €
Tržby
29,1 tis. €
Zisk
99,9 tis. €
Celkové výnosy
342,1 tis. €
Aktíva
298,4 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
58,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 80,6 tis., 2021 68,2 tis., 2022 79,0 tis., 2024 59,6 tis., 2025 29,1 tis.202080,6 tis.202168,2 tis.202279,0 tis.202459,6 tis.202529,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 157,3 tis., 2021 155,6 tis., 2022 139,3 tis., 2024 143,8 tis., 2025 99,7 tis.2020157,3 tis.2021155,6 tis.2022139,3 tis.2024143,8 tis.202599,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,7 tis. € 29,1 tis. €
2024 143,8 tis. € 59,6 tis. €
2022 139,3 tis. € 79,0 tis. €
2021 155,6 tis. € 68,2 tis. €
2020 157,3 tis. € 80,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok174,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky82,1 tis. €
  • Finančné účty81,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov262,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma aba.sk, s.r.o. v konkurze?

aba.sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma aba.sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala aba.sk, s.r.o. tržby 99,7 tis. €.

Je firma aba.sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 aba.sk, s.r.o. dosiahla zisk 29,1 tis. €.

Je aba.sk, s.r.o. platiteľom DPH?

aba.sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma aba.sk, s.r.o. sídli?

aba.sk, s.r.o. má sídlo na adrese Železničiarska 281, Šarišské Michaľany, 082 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026