FERSTAV, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36492876
DIČ: 2021823551
IČ DPH: SK2021823551
Námestie Slobody 55, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Slobody 55, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 17. 4. 2004
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/14863/P
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; uskutočňovanie stavieb a ich zmien (vykonávanie inžinierskych stavieb vrátane vodovodov a kanalizácií, bytových a obč…; uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Ferko od 17. 4. 2004
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FERSTAV, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 344 % na 16,3 tis. € a tržby jej narástli o 134 % na 580,6 tis. €.

580,6 tis. €
Tržby
16,3 tis. €
Zisk
607,7 tis. €
Celkové výnosy
411,8 tis. €
Aktíva
120,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
20,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 26,0 tis., 2023 11,9 tis., 2024 3,7 tis., 2025 16,3 tis.20214,1 tis.202226,0 tis.202311,9 tis.20243,7 tis.202516,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 246,1 tis., 2022 579,6 tis., 2023 474,2 tis., 2024 248,5 tis., 2025 580,6 tis.2021246,1 tis.2022579,6 tis.2023474,2 tis.2024248,5 tis.2025580,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 580,6 tis. € 16,3 tis. €
2024 248,5 tis. € 3,7 tis. €
2023 474,2 tis. € 11,9 tis. €
2022 579,6 tis. € 26,0 tis. €
2021 246,1 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,6 tis. €
  • Zásoby73,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky198,7 tis. €
  • Finančné účty82,8 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie120,7 tis. €
  • Záväzky291,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FERSTAV, spol. s r.o. v konkurze?

FERSTAV, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FERSTAV, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FERSTAV, spol. s r.o. tržby 580,6 tis. €.

Je firma FERSTAV, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FERSTAV, spol. s r.o. dosiahla zisk 16,3 tis. €.

Je FERSTAV, spol. s r.o. platiteľom DPH?

FERSTAV, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FERSTAV, spol. s r.o. sídli?

FERSTAV, spol. s r.o. má sídlo na adrese Námestie Slobody 55, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026