M & M electric, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36490504
DIČ: 2021777439
IČ DPH: SK2021777439
Bzenov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bzenov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 26. 1. 2004
DPH: Platiteľ DPH od 8. 4. 2004
Spisová značka: Sro/14622/P
Predmet podnikania (výber): prípravné práce pre stavbu; demolácia a zemné práce; maliarske, natieračské a sklenárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Mrúz od 26. 1. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M & M electric, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 13,9 tis. €.

13,9 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
47,9 tis. €
Aktíva
45,0 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,1 tis., 2022 8,9 tis., 2023 9,7 tis., 2024 13,0 tis., 2025 2,6 tis.20217,1 tis.20228,9 tis.20239,7 tis.202413,0 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,2 tis., 2022 30,0 tis., 2023 50,6 tis., 2024 30,9 tis., 2025 13,9 tis.202124,2 tis.202230,0 tis.202350,6 tis.202430,9 tis.202513,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,9 tis. € 2,6 tis. €
2024 30,9 tis. € 13,0 tis. €
2023 50,6 tis. € 9,7 tis. €
2022 30,0 tis. € 8,9 tis. €
2021 24,2 tis. € 7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,0 tis. €
  • Záväzky2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M & M electric, s.r.o. v konkurze?

M & M electric, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M & M electric, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M & M electric, s.r.o. tržby 13,9 tis. €.

Je firma M & M electric, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M & M electric, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je M & M electric, s.r.o. platiteľom DPH?

M & M electric, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M & M electric, s.r.o. sídli?

M & M electric, s.r.o. má sídlo na adrese Bzenov, 082 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026