ATAP-FOREST, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36489964
DIČ: 2021765229
IČ DPH: SK2021765229
Mirka Nešpora 4876/9, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mirka Nešpora 4876/9, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.01
Dátum vzniku: 1. 1. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 1. 2004
Spisová značka: Sro/14570/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkova…; opravy cestných motorových vozidiel; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Stanislav Štofánik od 2. 1. 2024
    konateľspoločník
  • Jozef Holovač od 1. 1. 2004
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATAP-FOREST, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 36,8 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 82,5 tis. €.

82,5 tis. €
Tržby
36,8 tis. €
Zisk
89,8 tis. €
Aktíva
70,5 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 583, 2022 −674, 2023 31,8 tis., 2024 31,4 tis., 2025 36,8 tis.20215832022−674202331,8 tis.202431,4 tis.202536,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 tis., 2022 0, 2023 36,0 tis., 2024 96,8 tis., 2025 82,5 tis.20211,3 tis.20220202336,0 tis.202496,8 tis.202582,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,5 tis. € 36,8 tis. €
2024 96,8 tis. € 31,4 tis. €
2023 36,0 tis. € 31,8 tis. €
2022 0 € -674 €
2021 1,3 tis. € 583 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie70,5 tis. €
  • Záväzky19,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATAP-FOREST, spol. s r. o. v konkurze?

ATAP-FOREST, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATAP-FOREST, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATAP-FOREST, spol. s r. o. tržby 82,5 tis. €.

Je firma ATAP-FOREST, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATAP-FOREST, spol. s r. o. dosiahla zisk 36,8 tis. €.

Je ATAP-FOREST, spol. s r. o. platiteľom DPH?

ATAP-FOREST, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATAP-FOREST, spol. s r. o. sídli?

ATAP-FOREST, spol. s r. o. má sídlo na adrese Mirka Nešpora 4876/9, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026