AUTOLANC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36484717
DIČ: 2021718336
IČ DPH: SK2021718336
Sídlisko Poľana 801/69, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sídlisko Poľana 801/69, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 28. 3. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sro/14029/P
Predmet podnikania (výber): Maloobchod v rozsahu voľných živností; Sprostredkovanie obchodu a služieb; Nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Lancoš od 28. 3. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOLANC s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 91,5 tis. € a tržby jej klesli o 74 % na 74,4 tis. €.

74,4 tis. €
Tržby
91,5 tis. €
Strata
120,3 tis. €
Celkové výnosy
631,5 tis. €
Aktíva
319,3 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
−32,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 −179,8 tis., 2023 120,0 tis., 2024 17,6 tis., 2025 −91,5 tis.20216,5 tis.2022−179,8 tis.2023120,0 tis.202417,6 tis.2025−91,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 387,3 tis., 2022 374,1 tis., 2023 843,1 tis., 2024 287,5 tis., 2025 74,4 tis.2021387,3 tis.2022374,1 tis.2023843,1 tis.2024287,5 tis.202574,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,4 tis. € -91,5 tis. €
2024 287,5 tis. € 17,6 tis. €
2023 843,1 tis. € 120,0 tis. €
2022 374,1 tis. € -179,8 tis. €
2021 387,3 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok549,0 tis. €
  • Zásoby19,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,4 tis. €
  • Finančné účty25,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy478,8 tis. €
  • Fondy zo zisku10,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-84,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-91,5 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,7 tis. €
  • Bankové úvery20,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie261,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOLANC s.r.o. v konkurze?

AUTOLANC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOLANC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOLANC s.r.o. tržby 74,4 tis. €.

Je firma AUTOLANC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOLANC s.r.o. vykázala stratu 91,5 tis. €.

Je AUTOLANC s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOLANC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOLANC s.r.o. sídli?

AUTOLANC s.r.o. má sídlo na adrese Sídlisko Poľana 801/69, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026